O nas

Znajdziesz tu najnowsze informacje o nas. Nasza firma stale się rozwija i rośnie. Oferujemy szeroki zakres usług. Naszym celem jest dostarczenie najlepszego rozwiązania, które...

 

Pomaga wszystkim. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Życzymy miłego dnia! Znajdziesz...

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Ukończyłam liczne kursy w zakresie terapii mięśni dna miednicy, osteopatycznej terapii kobiet w okresie ciąży i połogu oraz rozejścia mięśni prostych brzucha. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG).

W praktyce zawodowej postanowiłam skupić się na dolegliwościach kobiet i pomóc im przejść okres ciąży w jak najlepszej kondycji i równowadze fizycznej, a w czasie poporodowym szybko wrócić do formy. W swojej praktyce zgłębiam problemy dotyczące dolegliwości bólowych kręgosłupa, w czym pomagają mi kolejne szkolenia. 

Problemy miednicy będące tematem tabu stały się priorytetem w mojej pracy z pacjentkami. Nietrzymanie moczy oraz zaburzenia seksualne to kwestie, o których trzeba dyskutować i uświadamiać, że terapia uroginekologiczna przynosi efekty.

Jako mama dwóch wspaniałych chłopców doskonale rozumiem, co to znaczy być w ciąży i jak ten okres wpływa na naszą fizjologię, między innymi dlatego praca z kobietami stała się moją pasją. 

Oprócz terapii indywidualnej prowadzę również ćwiczenia grupowe kobiet w ciąży oraz warsztaty w szkole rodzenia Położna z sercem, z którą współpracuję. Prowadzę naukę masażu Shantala dla niemowląt, której wspaniałe efakty obserwowałam u moich synów. 

Moje pacjentki mają zapewnioną intymną, spokojną atmosferę, a każdy problem zgłębiam dokładnie i szczegółowo chcąc uzyskać jak najlepsze efekty terapii. Osoby, z którymi współpracuje wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć i otrzymać wsparcie. 

Serdecznie zapraszam.